tel. 505 791 808 | e-mail:
 Olej hydrauliczny Łódź Sklep i hurtownia oleje hydrauliczne  Łódź, Płyn do odkażania powierzchni, Płyn do mycia, płyn do mycia rąk, Żel antybakteryjny łódzkie, z atestem,  Hurtownia olei silnikowych Łódź tanie oleje silnikowe hurtownia olejów silnikowych Łódź
oleje luzem i w opakowaniach,
filtry, chemia, akumulatory,

auto klimatyzacja - serwis

żarówki,
halogeny
oleje,
smary
oleje, smary z atestem
NSF H1, 3H

Płyny do dezynfekcji i czyszczenia

Uniwersalny płyn dezynfekująco - czyszczący | Plak®

Płyn do dezynfekcji na bazie alkoholu etylowego 70% - Uniwersalny

Opakowania:

  • Płyn do dezynfekcji na bazie alkoholu w opakowaniu 4 litrowym.
  • Płyn do dezynfekcji z alkoholem 70%, opakowania 770 ml. / atomizer /

Produkt o bardzo szerokim zastosowaniu. Płyn dezynfekujący do rąk i powierzchni, wirusobójczy, również przeznaczony do usuwania trudnych i uciążliwych zabrudzeń. Idealny do odłuszczania i zapewnienia czystości powierzchniom zmywalnym, takim jak podłogi, blaty, glazura, parapety, różnego rodzaju laminaty i podobne powierzchnie. Polecany również do czyszczenia niewielkich elementów np. klamek, uchwytów, czy przyborów biurowych.

Sposób stosowania:

Duże powierzchnie: Przetrzeć ściereczką lub mopem nasączonym preparatem i pozostawić do odparowania.

Mniejsze przedmioty: Nanieść na przedmiot za pomocą atomizera i ewentualnie dokładnie rozprowadzić czystą ściereczką, pozostawić do odparowania.

Zalecenia: Produkt stosować w temperaturze pokojowej. Przed użyciem na delikatnej powierzchni należy przeprowadzić test na niewidocznym fragmencie. Stosować z dala od źródeł zapłonu. Produkt posiada dużą zawartość alkoholu, dlatego może wysuszać skórę rąk, aby temu zapobiec zaleca się używanie rękawic ochronnych podczas użycia.

 Najtaniej: Olej Shell ECT HX8 5w30 w promocji   Atestowany płyn do dezynfekcji na bazie alkoholu 70%. Płyny i środki z atestem
 Płyn dezynfekujący do rąk i powierzchni
Siedziba firmy:
91-073 Łódź
ul. Naftowa 7
NIP 726-179-70-47
Dane kontaktowe:
tel. 505 791 808
tel. 42 630 69 01
e-mail:

Godziny otwarcia:
Pon. - Pt. 9-17
Sobota 9-13